UnitedConsumers in Kassa!

Op zaterdag 2 december, vond er tijdens het consumentenprogramma Kassa een discussie plaats over de hoogte van de brandstofprijzen. Deelnemers aan deze discussie waren hoogleraar A. van Weele, de heer F. Cohen (directeur Consumentenbond) en de heer G. van Woerkom (directeur ANWB).
Tijdens de discussie haalde Van Weele aan dat er in Nederland helaas nog te weinig sprake is van voordeel voor de consument, als deze al lange tijd zaken doet met een bepaalde leverancier. Dat UnitedConsumers, als een van de weinigen, dit principe wel hanteert is volgens hem een goede zaak. Hierin vond hij bijval van Cohen, die te kennen gaf dat De Consumentenbond positief is over UnitedConsumers. Ook Van Woerkom van de ANWB kon zich hierin vinden. De ANWB zou haar leden ook graag korting op brandstof aanbieden, maar kreeg tot op heden bij oliemaatschappijen nog geen voet aan de grond.

Wilt u het fragment van Kassa! bekijken? U kunt hier de video-opnamen van de uitzending d.d. 02-12 zien. Het item over UnitedConsumers begint in de 14e minuut van het programma.