Wij vinden de betrouwbaarheid van onze reviews erg belangrijk. Daarom:
Wij willen jou en anderen zo goed mogelijk helpen. Daarom gebruiken wij cookies voor het verzamelen van data waar we van kunnen leren. Zo kunnen we onze website en gebruikerservaring verbeteren. Vind je het oké als we cookies plaatsen?
Bekijk ons privacy statement voor meer uitleg.
Wat ook fijn is, dat ik naast de voordelige autoverzekering, ook een spaarpotje heb, waardoor de premie nog aantrekkelijker wordt.
04-05-2020
Henna, Hendrik Ido Ambacht
Beste Henna,
Dat is natuurlijk ons motto, 'een extra spaarcentje, voor een leuker leven!'. Daarom extra leuk voor ons om te lezen dat u hier tevreden over bent. Hartelijk dank voor uw beoordeling en het schitterende cijfer dat u heeft gegeven.
Met vriendelijke groet, Sharon
Snel en makkelijk geregeld
04-05-2020
Anja, Gorinchem
Beste Anja,
Hartelijk dank voor uw beoordeling en het mooie cijfer dat u heeft gegeven!
Met vriendelijke groet, Sharon
Ben uitermate tevreden!!
Fijn met de snelle reacties en communicatieverkeer van UC!
Ik adviseer om iedereen hier lid van te worden! Geen lange wachttijden met bellen, geen weken wachten voordat je antwoord krijgt! Hele fijne en vriendelijke mensen met heeeeel veeeel geduld (!!!)
04-05-2020
Ian, Etten-Leur
Beste Ian,
Hartelijk dank voor uw beoordeling en het geweldige cijfer dat u heeft gegeven. We vinden het erg leuk om te lezen dat u zo tevreden bent over onze service en dienstverlening. Ook in de toekomst staan wij uiteraard voor u klaar, wij helpen u graag verder!
Met vriendelijke groet, Sharon
Door vernieling mijn buitenspiegel van mijn auto kapotgeslagen,gebeld met United Consumers of ik hem bij de dealer mocht laten maken,even kijken meneer ja uw dealer staat op de lijst is goed,tot mijn verbazing een telefoontje van de dealer dat het via een ander reparatiebedrijf moest anders een verhoogd eigen risico,ik heb hem toen daar laten maken en de spiegel is betaald op mijn eigen risico na,een excuus had op zijn plaats geweest maar toen ik belde wisten jullie nergens vanaf,terwijl het volgens mij op een bandje wordt opgenomen,tenminste dat zeggen jullie als ik bel,maar ja een ander vernielt mijn spiegel,ik ben veel schadevrije jaren kwijt en mijn eigen risico en dan nog zeggen:nee meneer dat hebben wij niet gezegd,als je premie betaald ben je een prima vent maar als je wat hebt kan je doodvallen...In navolging hierop een schrijven gehad waarin het e.e.a. is uitgelegd,ik ben hier tevreden over,groetjes: W.v.Beerschoten.
04-05-2020
Wouter, Zwammerdam
Beste Wouter,
Allereerst onze dank voor uw genomen tijd om een uitgebreide review te schrijven. Met iedere review proberen wij onze dienstverlening te verbeteren.
Wij vinden het erg vervelend dat u ontevreden bent over onze schadebehandeling. Doordat we u graag meer informatie willen geven over de wijze waarop uw schade behandeld is en er uitgebreid op het schadedossier in moet worden gegaan, zullen wij u hiervoor apart benaderen. Hopelijk zorgt onze uitleg ervoor dat uw vertrouwen in ons wordt hersteld.
Met vriendelijke groet,
Jorg van Rijn
ik vind unitedconsumers uitstekend ik ben destijds goed geinfomeert door unitedconsumers
04-05-2020
gerret de bruyn, amsterdam
Beste Gerret de Bruyn,
Fijn om te lezen dat u tevreden bent over UnitedConsumers. Hartelijk dank voor uw beoordeling en het mooie cijfer dat u heeft gegeven.
Met vriendelijke groet, Sharon
Super snelle accurate afhandeling
04-05-2020
Martje, Borne
Beste Martje,
Wat een prachtig cijfer, bedankt hiervoor! En uiteraard ook hartelijk dank voor uw beoordeling.
Met vriendelijke groet, Sharon
Goede informatie, er wordt meegedacht, ik ben tevreden.
03-05-2020
Sylvia , GRONINGEN
Beste Sylvia,
Erg fijn om te lezen dat u tevreden bent. Hartelijk dank voor uw beoordeling, mooie woorden en prachtig cijfer!
Met vriendelijke groet, Sharon
Alles is duidelijk. Bij de helpdesk zijn behulpzaam.
03-05-2020
Ahmet, Rotterdam
Beste Ahmet,
Hartelijk dank voor het prachtige cijfer en uw beoordeling, dat doet ons goed!
Met vriendelijke groet, Sharon
Mijn ervaring dat is dat United Consumers
Autoverzekering kan vertrouwen.
03-05-2020
Jafar, Rotterdam
Beste Jafar,
Bij zoiets belangrijks als uw autoverzekering is vertrouwen natuurlijk erg belangrijk. Goed om te lezen dat u hier tevreden over bent! Hartelijk dank voor uw beoordeling.
Met vriendelijke groet, Sharon
Altijd duidelijk antwoord en er wordt rustiig geluisterd.
Snelle en goede service
03-05-2020
Annemie aben, Geldrop
Beste Annemie Aben,
Wat een prachtig cijfer, bedankt hiervoor! Goed om te lezen dat u tevreden bent over onze service, daar doen we het natuurlijk voor.
Met vriendelijke groet, Sharon
Het voldoet aan de verwachtingen
03-05-2020
L. Oenema, Echtenerbrug
Beste L. Oenema,
Erg fijn om te lezen dat u tevreden bent! Hartelijk dank voor het plaatsen van uw beoordeling en het geven van een mooi cijfer.
Met vriendelijke groet, Sharon
Bij problemen direct goed contact en goed opgelost
03-05-2020
Wiep Fokkema, Bergen op Zoom
Beste Wiep Fokkema,
Hartelijk dank voor uw positieve woorden en het prachtige cijfer, dat doet ons goed!
Met vriendelijke groet, Sharon
Erg plezierig hoe hun mee helpen en denken
Echt super
03-05-2020
Jan, Thorn
Beste Jan,
Een team van enthousiaste en behulpzame medewerkers. Dat is ons streven, dat vinden we belangrijk. Het is in dat geval extra leuk en fijn om te lezen dat dit opvalt en wordt gewaardeerd, bedankt daarvoor!
Met vriendelijke groet, Sharon
Een keer schade gehad en werd prima afgehandeld
02-05-2020
Colin, Nijmegen
Beste Colin,
Fijn om te lezen dat de zaken omtrent uw schadeclaim uit het verleden naar wenst zijn afgehandeld. Hartelijk dank voor uw beoordeling en het mooie cijfer!
Met vriendelijke groet, Sharon
Via internet of telefonisch altijd goed bereikbaar.
Vlotte afhandeling van zaken.
Interessant spaarpotje.
02-05-2020
Sytse, Heerding
Beste Sytse,
Geen eindeloos keuzemenu, direct een medewerker aan de lijn en binnen 24 uur een reactie op uw e-mail. Oftewel, een goede bereikaarheid. Dat vinden wij belangrijk! Erg fijn om te lezen dat dit opvalt en u daar tevreden over bent. Hartelijk dank voor uw beoordeling!
Met vriendelijke groet, Sharon
Alles wat mij beloofd is ,is prima uitgevoerd
02-05-2020
gerrit, delden hof v twente
Beste Gerrit,
Hartelijk dank voor uw beoordeling en het mooie cijfer dat u ons heeft gegeven!
Met vriendelijke groet, Sharon